بورسنگ چیست ؟
در حال بارگذاری

بورسنگ چیست ؟

"بورسنگ"ترکیبی است از کلمه بورس و سنگ و خدمتی جدید از سنگ کارینو میباشد. در بورس سنگ قصد آن داریم که سنگ های حراجی و تخفیف خورده که کارینو بصورت سالنی زیر قیمت بازار خرید مینماید را با شرایط ویژه به مشتریان خود عرضه نماید . شرایط و قیمت سنگ در" بورسنگ " محدود به موجودی انبار میباشد و ادامه آن ممکن است مقدور نباشد. 

سوالات مرتبط


5.0

پاسخ : تیم طراحی کارینو با سابقه‌ای طولانی می‌تواند شما را در طراحی نمای ساختمان با توجه به سبک و سلیقه و بودجه در نظر گرفته شده کمک نماید.
تیم طراحی کارینو در ابتدا با بررسی پلان و نقشه ساختمان و موقعیت و مکان جغرافیایی و نوع کاربری ساختمان پیشنهادات خود را ارائه می‌نماید و یک طرح اولیه پیشنهادی با توجه به نیاز و سلیقه مشتری ارائه می نمایند. در صورت تایید یا تغییر در طرح مورد نظر، طرح مورد نظر را به صورت 3D ارائه می نماید و در صورت تغییر، تغییرات اعمال می گردد و سپس با نهایی شدن طرح نما نقشه های فاز 2 اجرایی نیز آماده و تحویل مشتری خواهد شد.
طراحی نما

خدمات تیم کارینو جهت طراحی نمای ساختمان
5.0

پاسخ : دو علت عمده در نوسان قیمت سنگ ها موثر است. ابتدا چون سنگ ساختمانی از ماده معدنی طبیعی استخراج می گردد و این طبیعی بودن باعث می گردد که یک سنگ از یک معدن دارای طرح و رنگ های مختلف باشد و همین تفاوت طرح و رنگ باعث اختلاف قیمت سنگ می شود.
دومأ تفاوت در نحوه تولید و کیفیت تولید سنگ می تواند باعث تفاوت قیمت سنگ باشد. ضخامت سنگ، ساب سنگ و نوع رزین و اپوکسی مصرفی در فرآیند تولید در قیمت سنگ تاثیر خواهد گذاشت. کارخانه سنگبری با حدود 20میلیارد خط تولید و استفاده از لقمه و رزین و اپوکسی با کیفیت به مراتب هزینه بالاتری خواهد داشت نسبت به کارخانه ای که با یک خط تولید چند صد میلیونی و مواد مصرفی ارزان همان سنگ را تولید می نماید.

چرا قیمت سنگ ها دارای نوسان هستند؟
5.0

پاسخ : سنگ ها بسته به رنگ زمینه و خط و خطوط آن جدا می شوند و چنانچه این تفکیک دقیق انجام شود هرکدام از این دسته ها به نوع خود زیبا می باشند که این تفکیک کردن سنگ ها را اصطلاحأ "سورت بندی" می گویند. هر طرح و دسته ای نام خود را دارد. در ایران دسته بندی یا درجه بندی سنگ استاندارد خاص ندارد و هر تولیدکننده و یا فروشنده سنگ تعریف خاصی از دسته بندی سنگ دارد. به عنوان مثال بعضی از سنگبری ها درجه بندی سنگ را به صورت درجه سوپر، درجه ممتاز، درجه یک، درجه دو و الی آخر و بعضی دیگر کدهای خاص مثل A201 یا TM2 نامگذاری می کنند.

درجه بندی سنگ های ساختمانی به چه شکل است؟