حدود 8000 مسکن مهر پردیس بدون آب و برق است
در حال بارگذاری

حدود 8000 مسکن مهر پردیس بدون آب و برق است

تاریخ انتشار : 22 مهر 1396
حدود 8000 مسکن مهر پردیس بدون آب و برق است
حدود 8000 مسکن مهر پردیس آماده تحویل می باشد اما بدون آب و برق.
به دنبال 6 افتتاح پی‌درپی مسکن مهر که از اواخر سال گذشته در پردیس کلید خورد، تا کنون حدود 21 هزار واحد مسکن مهر از مجموع 85 هزار واحد افتتاح شده و به نوعی می‌توان گفت سرعت آماده‌سازی واحدهای مسکونی بالا رفته است اما دستگاه‌های خدمات‌رسان آب، برق و گاز به کندی خدمات ارایه می‌دهند و به همین دلیل آماده‌سازی و محوطه‌ سازی معطل این دستگاه‌ها مانده است.
مدیرعامل شرکت عمران پردیس در این خصوص گفت: 7600 واحد مسکن مهر پردیس آماده تحویل است. در فازهای 8 و 11 واحدهایی آماده شده اما در انتظار کمک دستگاه‌های خدمات‌رسان در اتصال انشعابات آب و فاضلاب هستیم. خصوصا در روزهای اخیر نصب علمک به مشکل تبدیل شده است و فکر نمی‌کردیم شرکت گاز این روزها دست ما را در پوست گردو بگذارد.
وی با بیان اینکه شبکه‌های اصلی آب، برق، گاز و مخازن اصلی را خودمان احداث می‌کنیم، گفت: با این وجود نمی‌توانیم تا قبل از اینکه انشعابات وصل شود به بحث محوطه‌سازی و آماده‌سازی برویم. اگر این کار را انجام دهیم کندمان و هزینه‌های مجدد به پروژه‌ها تحمیل می‌شود. لذا انتظارمان این است با سرعتی که در ساخت‌وسازها در فازها و زون‌های مختلف پردیس ایجاد شده، دستگاه‌های خدمات‌رسان نیز خود را هماهنگ کنند.


گالری تصاویر:

تگ : آب و برق آماده تحویل پردیس مسکن ارزان مسکن مهر مسکن مهر پردیس