درباره شرکت | سنگ کارینو
در حال بارگذاری

درباره ما

سنگ کارینو مفتخر است
با برترین های خود در عرصه های تولید و مشاوره سنگ های ساختمانی همراه با کیفیتی برتر، دنیای جدیدی را به روی مبتکران صنعت ساخت و ساز باز نماید تا شروعی باشد برای آفرینش شیوه های نوین برای آنهایی که متفاوت می اندیشند.
سنگ کارینو متشکل از گروه تولید سنگ ساختمانی، مشاوره، بازرگانی، طراحی و اجرا با هدف هم افزایی برای خدمت بهتر به مشتریان عزیز بر این مدعاست که علاوه بر رضایت از سنگ و خدمات، خاطره خوبی نیز از کارینو داشته باشند.
بخش تولید سنگ کارینو با در اختیار داشتن مجهزترین ماشین آلات سنگبری و استفاده از فن آوری UV به صورت تایل و اسلب در دو خط مجزا، بهترین سنگ های ساختمانی اعم از مرمریت، تراورتن، مرمر را تولید و عرضه می نماید.

بخش مشاوره سنگ کارینو با دانش کامل در زمینه شناخت کلی سنگ های ساختمانی و آنالیز سنگ ها و کاربرد هرکدام از سنگ ها در سبک های مختلف معماری پیشنهاد متناسب با بودجه مشتریان را ارائه خواهد نمود.
بخش طراحی سنگ کارینو به مدیریت آقای آرتور امید آذری دانش آموخته از دانشکده هنرهای زیبا با در اختیار داشتن بهترین و مجربترین مدیران با سابقه در کلیه تخصصهای مربوط به ارائه خدمات فنی مهندسی در زمینه طراحی ویلاهای لوکس، مجتمع های مسکونی لاکچری، مجتمع های تجاری و اداری مدرن مجموعه ای موفق و کارآمد را تشکیل داده است.
بخش اجرا سنگ های ساختمانی کارینو، شامل اکیپ های ماهر و با تجربه می باشد که توانایی اجرای پروژه های سنگی اعم از نماهای کلاسیک و مدرن، سنگفرش لابی، سالن های پذیرایی، سنگ پله و راه پله ها به صورت تایل و اسلب را زیر نظر مهندسین سنگ کارینو انجام دارد.
بخش بازرگانی خارجی با پروژه های درخشان همگام با بهترین های دنیا در صنعت سنگ های ساختمانی توانسته است تا کنون محصولات خود را به 27 کشور دنیا صادر نماید. همچنین سنگ کارینو با تلاش مستمر در جهت ارتقاء سطح تکنولوژی و با رعایت استانداردهای بین المللی موفق به اخذ گواهینامه های 2008 و ISO 2001 گردیده است.