رضایت مندی مشتریان | سنگ کارینو
در حال بارگذاری

رضایت مندی مشتریان

مرتضی میرداماد

عرض سلام
بنده در تاریخ 1400/03/01 حدود دویست متر سنگ نما برای ساختمان شخصیم سفارش دادم و از سنگی که برایم بارگیری و ارسال کردند بسیار راضی بودم .
تشکر میکنم از سنگبری کارینو و عوامل محترم

وحید عظیم زاده

از نقاط مثبت سنگ کارینو این رو بگم که ، با توجه به ممنوعیت های تردد امسال در خصوص ویروس کرونا بنده نتوانستم سنگ ساختمانم را به صورت حضوری تهیه کنم.
خداراشکر از اینترنت این تیم خوب سنگی را پیدا کردم و به آسان ترین روش سنگم را خریدم .
بی نهایت از تیم کارینو متشکرم و از اعتماد به این سنگبری بسیار خرسندم.

جناب آقای ارکی

بدينوسيله از زحمات و تلاش هاي مديريت و پرسنل شرکت از بابت تهيه و ارسال سنگ هاي پروژه ميناي سعادت آباد در زمان و کيفيت مناسب تقدير و تشکر بعمل مي آيد. با آرزوي موفقيت روز افزون براي مديريت و پرسنل شرکت فوق ،‌ اميد است در پروژه هاي آتي همکاري بيشتر و سازنده تري داشته باشيم.

بهروز جهانبخش

عرض سلام
بنده هم لازم دیدم از این همه مسئولیت پذیری سنگ کارینو تشکر کنم و اعلام کنم که بنده از خرید سنگ ساختمانی از سنگبری کارینو رضایت کامل را دارم.

جناب آقای بهزاد ذهبی

هميشه بهتره حتي المقدور واسطه ها حذف شوند. و من فکر مي کنم که بهتره به اين شرکت سنگ کارینو اعتماد کنيم به چند دليل :
1. موجود بودن و دردسترس بودن تمامي سنگ هاي موجود در ايران
2 . قيمت هاي درج شده در سايت
3. ارسال به موقع بار
4. مديريت عالي و مشتري مدار
5 . قيمت نسبتا مناسب

جناب آقای اسدیان

با سلام
با تشکراز مدیریت و تمام پرسنل زحمت کش شرکت سنگ کارینو
آشنایی با شرکت کارینو افتخاری بود که نصیب اینجانب شد.
مدیریت عالی، صداقت، مشتری مداری ، خوش قولی، تنوع بالای سنگ های ساختمانی زبان زد بوده و در این مدتی که با شرکت کارینو همکاری داشته ام از اینکه بهترین سنگ ها را با قیمت مناسب تهیه نموده ام خرسندم.

جناب آقای حمید ناصری

با سلام ، اینجانب حمید ناصری از سال 1378 به جمع مشتریان شرکت سنگ کارینو وارد شدم. لازم به ذکر است در تمام مدت مذکور از خدمات ارائه شده توسط این شرکت چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی ( قیمت کمتر با کیفیت مناسب) کمال رضایت را داشته و کماکان نیز دارم . به دلیل این رفتار مناسب و مشتری مداری این مجموعه اینجانب شمار زیادی از همکاران شاغل در صنعت ساختمان را به این شرکت معرفی نموده ام و کلیه دوستان از نحوه برخورد این مجموعه راضی بوده اند. امید است مجموعه سنگ کارینو ضمن حفظ روند گذشته در جهت ارتقاء خدمات بیشتر از پیش موفق باشند.

جناب آقای طه حکمی

جناب آقای مهندس کندری
احتراماً از همکاری و صداقت شما بی نهایت سپاسگذاریم امیدوارم در طول حرفه خود موفق باشید بدینوسیله رضایت خود را از همکاری با شما اعلام می دارم.

123