رضایت مندی مشتریان | سنگ کارینو
در حال بارگذاری

رضایت مندی مشتریان

جناب آقای عباس شعبانی

با سلام ، احتراما اينجانب عباس شعبانی بعنوان خريدار مجموعه karino Stone، رضايت خويش را از کيفيت سنگ هاي ارائه شده توسط شرکت فوق الذکر اعلام مي‌دارم. با آرزوي  توفيق روز افزون براي مجموعه  شرکت karino Stone.

جناب آقای حسن همتی

با سلام ، احتراما اينجانب حسن همتي بعنوان خريدار مجموعه karino Stone، رضايت خويش را از کيفيت سنگ هاي ارائه شده توسط شرکت فوق الذکر اعلام مي‌دارم. با آرزوي  توفيق روز افزون براي مجموعه  شرکت karino Stone.

جناب آقای غلامرضا عربیان

با سلام
اينجانب غلامرضا عربيان مدت 10 سال است که از اين شرکت خريد مي‌نمايم و سنگ هاي متعددي را خريداري نمودم و از عملکرد اين شرکت نهايت رضايت را در تهيه و ارسال به موقع به کارگاه را دارم. با آرزوي موفقيت روزافزون براي اين شرکت و پرسنل محترم

احمد قربانی

با سلام
اینجانب از سال 1390 با شرکت کارینو و جناب آقای کندری آشنا شدم.
در این مدت سرپرست کارگاه دو پروژه ساختمانی در خیابان زاگرس تهران (ساختمان اداری هفت طبقه) و لواسان (پروژه ویلای مسکونی) بودم جهت تامین سنگ برای پروژه خیابان زاگرس سه نو ع سنگ و برای پروژه لواسان دو نوع سنگ خریداری کردیم.
در مورد شرکت کارینو باید بگم نکته ای که برای بنده به عنوان سرپرست کارگاه مهم و بارز بوده مسولیت پذیری آن شرکت محترم در ارائه سنگ در زمان مقرر در قرارداد و همچنین مطابقت کیفیت سنگ با نمونه ها بوده, که در برخی موارد با پیگیری شخص آقای کندری به بهترین شکل ممکن انجام شده است.
بابت همکاری با کارینو و جناب کندری خوشحالم به امید همکاری در پروژه های آتی.....

جناب آقای شاهین همدانی

جناب آقاي فرشيد کندري 
در پي خريد سنگ بسطام60 x60  ممتاز جهت کف واحدها و راه پله و لابي و همچنين خريد سنگ سنداستون جهت اجراي نما ،‌ رضايت کامل خود را از کيفيت و زمان بندي ارسال مجموعه هاي قرارداد اعلام مي دارم.
اميدوارم امکان ارائه همکاري با شما را در پروژه هاي آتي را داشته باشم.

جناب آقای حسن زالی

جناب آقاي مهندس کندري
احتراماً از همکاري و صداقت شما بي نهايت سپاسگزاريم اميدوارم در طول حرفه خود موفق باشيد بدينوسيله رضايت خود را از همکاري با شما اعلام مي نمايم و باعث افتخار اينجانب مي باشد که يکي از مشتريان جنابعالي مي باشم.

جناب آقای عطائی

در مدت بيست سال فعاليت ساختماني، از جمله شرکتهايي که خريد آن برايم جالب ، مفيد و بار علمي داشت شرکت سنگ کارينو بود لذا خاطره خريد از محصولات سنگي شما براي پروژه‌هاي بعدي در ذهن اينجانب مهندس عطائي باقي مي‌ماند.

جناب آقای حمید ناصری

با سلام ، احتراماً ، اینجانب حمید ناصری (ناصر ترک) از سال 1378 به جمع مشتریان سنگ جناب آقای فرشید کندری مدیر عامل محترم شرکت سنگ کارینو وارد شدم. لازم به ذکر است در تمام مدت مذکور از خدمات ارائه شده توسط این شرکت چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی ( قیمت کمتر با کیفیت مناسب) و مخصوصاً  جناب آقای کندری کمال رضایت را داشته و کماکان نیز دارم . به دلیل این رفتار مناسب و مشتری مداری این مجموعه اینجانب شمار زیادی از همکاران شاغل در صنعت ساختمان را به جناب کندری  معرفی نموده ام و کلیه دوستان از نحوه برخورد این مجموعه راضی بوده اند. امید است جناب کندری و همکاران ارجمندشان ضمن حفظ روند گذشته در جهت ارتقاء خدمات بیشتر از پیش موفق باشند.

123