محوطه سازی حیاط
در حال بارگذاری

محوطه سازی حیاط

تاریخ انتشار : 26 مرداد 1397
محوطه سازی حیاط

مهمترین مزیت خانه های ویلایی حیاطشان است. منظور از دکوراسیون حیاط همان محوطه سازی و دکوراسیون فضای سبز آن است . اولین قسمتی از خانه که به چشم می آید، حیاط ورودی است. و مهمترین قسمت در دکوراسیون خارجی خانه نیز حیاط است. با توجه به مساحت المانهای متفاوتی در محوطه سازی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از المانها عبارتند از آبنما، برکه، آلاچیق رواق، استخر، باربیکیو و ... که به چند مورد اشاره می کنیم.


محوطه حیاط

آبنما

یکی از المان هایی که در چند سال اخیر برای محوطه سازی شدیدا مورد استقبال عمومی قرار گرفته ، آبنما بوده است. ساخت آبنما می تواند با مصالح مختلف انجام پذیرد در ساخت آبنما مواردی چون نحوه ریزش آب ، مقداری صدای مورد نیاز برای فضا ، نور پردازی ، ایزولاسیون و سهولت نگهداری ، از اهمییت بالایی برخوردار است.


آبنما

کف سازی

همواره یکی از اثر گذارترین بخشها در محوطه سازی کفسازیهاست . کفسازی جزیی از بخش سخت محوطه سازی است. که می تواند نقش مهمی در راهنمایی استفاده کنندگان ، تقسیم فضا ، زیبایی ، القای حسی و آرامش و ... در محوطه سازی داشته باشد. استفاده از مصالح مناسب ، محوطه سازی در این بخش برای حفظ امنیت ، زیبایی ، استحکام و ... بسیار دارای اهمییت است. سنگ جزو اصلی ترین و زیباترین المان برای کفپوش حیاط می باشد.

چه سنگی  بهترین گزینه برای حیاط شما می باشد؟


با کارشناسان کارینو تماس حاصل فرمائید تا بهترین سنگ های موجود را به شما معرفی کنند.


کف حیاط
 


گالری تصاویر:

تگ : تزئین حیاط منزل حیاط ویلا دکور حیاط محوطه حیاط محوطه سازی حیاط