معجزه رنگ آبی در دکوراسیون
در حال بارگذاری

معجزه رنگ آبی در دکوراسیون

تاریخ انتشار : 22 آبان 1396
معجزه رنگ آبی در دکوراسیون
دکوراسیون امروزه سرچ اول گوگل در حوزه های ساختمانی می باشد ، بسیاری از طراحان دکوراسیون در این زمینه فعالیت دارند و صاحب سبک در این عرصه می باشند، یکی از مهمترین مقوله ها که این عزیزان به آن توجه می کنند بخش تنالیته رنگ و ترکیب رنگ ها در طراحی دکوراسیون می باشد چرا که بسیار حائز اهمیت است.
یکی از رنگ های پرکاربرد در دکوراسیون، رنگ آبی می باشد.
رنگ آبی جزء رنگهای سرد می باشد . این رنگ اولین و مهمترین رنگ آرامش دهنده است. رنگی که آرامش فکری و جسمی ، اطمینان خاطر درونی و اعتماد به نفس را گسترش می دهد. رنگ درمانی ، آبی را برای انگیزش سلامتی، تسکین درد و کاهش فشار خون به کار می برد.
جهت مشاهده دکوراسیون های دیگر کلیک کنید
روانشناسی رنگ آبی :
آبی رنگ آسمان ، اقیانوس و خواب می باشد. رنگ روز چهارشنبه آبی است. مصریان باستان از رنگ لاجورد برای نشان دادن بهشت و آسمان استفاده می کردند. آبی مظهر حضرت مریم می باشد.
رنگ آبی محض ، رنگ الهام بخشی، صداقت و معنویت می باشد. رنگ آبی ، غالبا رنگ انتخابی افراد محافظه کار است. افرادی که لباس آبی روشن می پوشند ، اغلب خلاق ، حساس و دارای قدرت تخیل بالا هستند. این افراد نیازمند یک محیط آرام می باشند. آبی روشن باعث گسترش خلاقیت می شود. به این دلیل است که توصیه می شود که ادارات و سالنهای مطالعه را با رنگ آبی تزئین نمایند و به طور ایده آل آبی را باید با رنگ زرد به کار برد تا باعث تحریک فکر یا ذهن گردد.
با توجه به این موارد می توان این رنگ را در دکوراسیون اتاق خواب نیز استفاده کرد و قطعا زیبایی خاصی به اتاق خواب شما خواهد بخشید.
برای مشاهده معجزه رنگ آبی، تصاویر زیر را مشاهده کنید


گالری تصاویر:

تگ : دکوراسیون آبی دکوراسیون با سنگ دکوراسیون داخلی دکوراسیون رنگ آبی رنگ آبی روانشناسی رنگ آبی روانشناسی رنگ ها سنگ ساختمانی سنگ مرمریت