موارد مصرف سنگ گرانیت
در حال بارگذاری

موارد مصرف سنگ گرانیت

تاریخ انتشار : 5 شهریور 1397
موارد مصرف سنگ گرانیت
بیشتر مصرف سنگ گرانیت در آشپزخانه ها است. از سنگ های گرانیت می توان به عنوان سطح روی کانتر، سطح روی کابینت ها و حتی کفپوش آن استفاده کرد.
گرانیت سنگ طبیعی است که شامل حداقل 20 درصد کوارتز و میکا و فلدسپات است. رنگ بندی این سنگ مانند رنگ های رنگین کمان دربرگیرنده ی تخته های تک رنگ تا الگوهای پررنگ است. از شایع ترین گونه های گرانیت که در طراحی داخلی آشپزخانه استفاده میشود، نوع درخشنده ی آن است که مانند آینه میدرخشد و درمقابل لکه مقاوم تر است.
گرانیت با توجه به دوامی که دارد در برابر حرارت و خراش مقاوم است. گرانیت می تواند تا 1200 درجه فارنهایت حرارت را تحمل کرده  و همچنین میتواند در برابر لک و آب مقاوم باشد. کسانی که به دنبال یک قطعه کمیاب یا الگوی منحصر به فردی هستند، با انتخاب های بی حد و حصری که دارند نا امید نخواهند شد.
 کانتر آشپزخانه خود را روزانه با یک پارچه نرم و آب گرم و یا تمیز کننده های خاص ساخته شده بر گرانیت آشپزخانه نظافت کنید و هر سال یا دو سال یکبار کانتر خود را با مواد مبتنی بر گرانیت مهر و موم کنید.
در ادامه تصاویر دکوراسیون آشپزخانه های ایرانی و خارجی را مشاهده می کنید.


گالری تصاویر:

تگ : دکوراسیون ایرانی دکوراسیون خارجی دکوراسیون داخلی سنگ آشپزخانه سنگ کانتر سنگ کانتر آشپزخانه سنگ گرانیت کابینت کانتر کانتر آشپزخانه کفپوش